Brewellery.

8 wcieleń Cafè Racer'a.

12 października 2020

Cafe Racer. Jeden z najbardziej charakterystycznych i też najładniejszych (przynajmniej moim zdaniem) ekspresów ostatnich lat. To chyba właśnie dzięki niemu Sanremo zyskało taką popularność. Jego design sam w sobie jest niesamowity, natomiast możliwości jego customizacji wynoszą estetykę ekspresów na inny poziom choćby możliwością dodania elementów skórzanych. Poniżej dostępne wersje kolorystyczne oferowane przez Sanremo w tym modelu.

 

1. Sanremo Cafè Racer Naked

Czyli klasyk, dominująca czerń, nóżki w czerwonym połysku i doskonale widoczne orurowanie. Piękny w swojej prostocie. Tak wygląda zestawienie w podstawowej wersji Naked'a, możemy jednak wybrać jedno z czterech połączeń kolorów. Wisienką na torcie jest przezroczysty "side panel", przez który widać wnętrze.

 

2. Sanremo Cafè Racer Freedom

 

 

 

 

W tym przypadku panele boczne zamienione na wersje z logotypem zamiast przezroczystości, również dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.

 

3. Sanremo Cafè Racer Renegade

 

I tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa, maszyna wyjęta z kadrów Mad Maxa, połączenie rdzy, ciemnego zielonego, brązowej skóry i drewna. Wszystko razem wygląda bardzo zgranie i nadaje ekspresowi Steampunkowego charakteru. Jako dodatkowa opcja dostępne są boczne panele ze skórzanymi kieszeniami.

 

4. Sanremo Cafè Racer Dolomiti

 

Akcesoryjnie jest bliżniakiem Renegade'a, jednak kolorystyka z goła odmienna. To tak zwany All black Everything. Elegancki, dostojny, jeden z moich ulubionych. Możemy odjąć z elegancji a jednocześnie dodać pazura wyposażając go w boczne panele ze skórzanymi kieszeniami.

 

5. Sanremo Cafè Racer White & Wood

 

O tak, to jest top topów. Klasa, czystość, po prostu piękny. W tej kolorystyce istnieje również wersja bez "orurowania", która dodaje subtelności tej maszynie.

 

6. Sanremo Cafè Racer Black and White / Full White

 

Również jeden z moich faworytów na równi z "full white'm" , o którym również w tym miejscu. Kolorystyka nieco balansuje niecodzienny design, dzięki czemu możemy się skupić na formie i szczegółach. Większość elementów w ekspresie jest białą natomiast nóżki pozostają czarne w odróżnieniu do Full White'a, w którym to są białe co nadaja jeszcze "czystszego" charakteru temu urządzeniu.

 

7. Sanremo Cafè Racer Racing

Tutaj można powiedzieć, że mamy do czynienia z odwróconą kolorystką "naked'a". Tym razem rury są czerwone, nóżki czarne tak samo jak taca ociekowa. Dodatkowym elementem stylistcyznym jest charakterystyczny panel za grupami.

 

8. Sanremo Cafè Racer Moto di Fierro

 

 

Czy najpiękniejszy? Nie wiem. Na pewno najdroższy spośród Cafè Racerów. Miejsce pomiędzy rurami zostało tu wypełnione dodatkowymi panelami, wszędzie widoczne są śruby a dźwignie dyszy zostały zaprojektowane zupełnie na nowo. Całość w czarno-srebrnej kolorystyce. Myślę, że ta wersje może mieć tyle samo fanów co przeciwników.

 

A Tobie który podoba się najbardziej?

 

Kuba Gielżyński

 

 

 

 

hello@brewellery.pl